Müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsemiş firmamız, 2003 yılında perde mağazası ve ev-otel tekstili ile başladığı sektörde, günümüz itibariyle konseptimizi genişleterek Aydınlatma, Dekoratif ürünler, Bahçe mobilyası, Masa, sandalye ve oturma grupları, iç ve dış mekan tekstil ürünlerini kapsayan ürün gamları ile hizmet vermekte.

Dekobahçe A.Ş. ve Santra Garden & Detay Home ailesi olarak tecrübeyle kalitenin birleştiği modern vizyonu taze bir solukla müşterilerimiz ile buluşturmayı hedefliyoruz. Özellikle bölgemizde konaklama ve hizmet sektörünün en önemli dinamikleri olan “Oteller, Kafeler, Bahçeli Mekanlar , villa ve apart gibi Diğer Turizm Alanlarının” mobilya dekorasyon aydınlatma tercihlerine tüm uzmanlığımızla günümüz trendlerine uygun seçenekler sunuyoruz.

Dekobahçe A.Ş. ve Santra Garden & Detay Home ailesi üç mağaza, ahşap - tekstil atölyesi ile toplamda 2500 m2 kullanım alanına sahip showroomlarımızda sergilediğimiz ithal ve yerli ürün gamıyla, zevkli ve özel bir tarz arayanlara hitap eden ,özellikle bahçe mobilyasında dünya trendini izleyen zengin model portföyü ile ayrıcalık sağlıyoruz. Özel imalat ahşap ve rattan mobilya üretimleri, kişiye ve mekana özel konsept çalışmaları ile bölgemizde vazgeçilmez olmayı hedefliyoruz. Bu konudaki en önemli unsurun satış öncesi ve satış sonrası müşterilerimize yardımcı olmak ve güven vermek olduğunun kuşkusuz ki bilincindeyiz. Bu noktada imalattan gelen gücümüzü ve tecrübemizi güçlü kadromuzun desteği ile birleştirerek sizlere birçok alternatif sunmayı amaçlıyoruz.

Hedefimiz bugün gelmiş olduğumuz noktayı kalite odaklı olarak daha yükseğe çıkararak turizm açısından önemli olan bölgemizde bu alanda hizmet veren işletmelere katma değer sağlayıp bunun yanında doğaya ve insana saygı ilkesi ile güçlenerek büyümektir.

Saygılarımızla
DEKOBAHÇE DEK.SAN.TİC. A.Ş